Na jaké příležitosti jsme připraveni?

Svatba

Svatební den je pro každý pár jeden z nejdůležitějších dnů života. To si uvědomujeme a nenecháváme nic náhodě. Jsme připraveni zajistit vše k dokonalosti ať již jde o oblek řidiče, dekorace vozu, nebo příprava na svatební focení. Naše vozy jsou připravené dopravit šťastný pár na svatbu s veškerou důležitostí a elegancí.

Svatební servis
Party servis

Oslava

Plánujete oslavu narozenin, firemní večírek, nebo jinou výjimčnou událost a nechcete aby Vaši hosté museli řešit dopravu na akci a zpět? Dokážeme zajistit dopravu Vašich hostů na té nejvyšší úrovni. Naši zkušení řidiči se postarají o to aby Vaši hosté dorazili včas na akci a následně budou připraveni i v okamžiku kdy první hosté budou mít zájem o cestu z akce zpět do svých domovů.

Jednání

Přejezdy mezi obchodními schůzkami, či nadstandardními zakázkami dokáží zabrat velké množství času. Naše vozy Vám však poskytnou možnost kvalitní úroveň přepravy a vy tak neztratíte drahocený čas, který byste za normálních okolností strávili za volantem. Naši řidiči vždy budou připraveni ve chvíli kdy je potřebujete a díky wifi síti ve všech našich vozech se tak můžete věnovat práci i během Vašich cest.

Obchodní servis
Letištní servis

Letiště

Chcete mít po příletu včas přistavené vozidlo které Vás odveze za předem stanovenou cenu? Zajistíme Vám přistavení vozidla přesně v čas Vašeho příletu a to i pokud dojde ke zpoždění letu. Naši řidiči se dokáží postarat jak o Vás po návratu z dovolené, či pracovní cest, ale také i o Vaše hosty a klienty formou letištního transferu. Vaše klienty přivítáme, postaráme se o naložení zavazadel